شبیه ساز ماشین بازی اتومبیلرانی

شبیه ساز ماشین بازی اتومبیلرانی

این Need for speed ، Simulator Car Racing Arcade Machine است ، این یک ماشین بازی مسابقه ای بسیار هیجان انگیز است. در مقایسه با سایر ماشین های مسابقه ای ، این سرعت ماشین مسابقه بسیار سریع است و از نظر مهارت و توانایی پاسخگویی بازیکنان ، نیازهای بیشتری دارد. شکل این ماشین بازی برای تقلید از ماشین واقعی طراحی شده است و هنگام رانندگی می توانید سرعت و اشتیاق اتومبیلرانی را احساس کنید و احساس رانش ماشین را بهتر احساس کنید. این مورد استقبال بسیاری از بازیکنان با تجربه مسابقه و رانندگان حرفه ای مسابقه است.

جزئیات محصول

شبیه ساز ماشین بازی اتومبیلرانی


این همان Need for speed ، Simulator Car Racing Arcade Machine است ، این ماشین بازی مسابقه ای بسیار هیجان انگیز است. در مقایسه با ماشین مسابقه ای دیگر ، این سرعت ماشین مسابقه بسیار سریع است و از بازیکنان&# 39 نیاز بیشتری دارد. مهارت های مسابقه ای و قابلیت پاسخگویی. شکل این ماشین بازی برای تقلید از ماشین واقعی طراحی شده است و هنگام رانندگی می توانید سرعت و اشتیاق اتومبیلرانی را احساس کنید و احساس رانش ماشین را بهتر احساس کنید. این&# 39 بسیار مورد استقبال بسیاری از بازیکنان با تجربه مسابقه و رانندگان حرفه ای مسابقه است.


Need for Speed IF-R006 -


نام:نیاز به سرعتنام تجاری:پارک IFUN
اندازه:L2.1*W1*H2.1mقدرت:350W
وزن:250 کیلوگرمبازیکن:1
MOQ:1 مجموعهضمانتنامه:12 ماه
مناسب برای مرکز بازی ، شهربازی ، مرکز خرید ، سینما و غیره.


Need for Speed ​​Carbon توسط GLOBAL VR در سال 2008 به عنوان آخرین نصب در سری بازی های بازی Need for Speed ​​منتشر شد.

این اتومبیل دارای تیونرها ، اگزوتیک ها و اتومبیل های عضلانی آمریکایی است که در پیست های خیابانی و دریفتی به رقابت می پردازند.

بازیکنان برای شهرت خود در برخی از هیجان انگیزترین آهنگهای دیده شده در Need For Speed ​​رانندگی می کنند!


showroom

Hot Tags: شبیه ساز ماشین بازی اتومبیلرانی ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، قیمت ، خرید ، کلسیوم بزرگ ، برای زمین بازی بزرگ ، خرید ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like