دوستان خوش آمدید از هند

- Jan 12, 2019-

هند (IAST: Bharat )، همچنین به عنوان جمهوری هند (IAST: Bharat Gaänarjaya ) شناخته می شود، یک کشور در جنوب آسیا است. این کشور هفتمین کشور منطقه است و با بیش از 1.2 میلیارد نفر جمعیت، کشور دومین جمعیت پرجمعیت و پرجمعیت ترین دموکراسی در جهان است. مرز با اقیانوس هند در جنوب، دریای عربستان در جنوب غربی و خلیج بنگال در جنوب شرقی، مرزهای مرزی با پاکستان را به غرب، چین، نپال و بوتان به شمال شرقی؛ و بنگلادش و میانمار به شرق. در اقیانوس هند، هند در نزدیکی سریلانکا و مالدیو قرار دارد، در حالی که جزایر اندامان و نیکوبار یک مرز دریایی با تایلند و اندونزی دارد.

در سال 2017، اقتصاد هند ششمین کشور بزرگ جهان با تولید ناخالص داخلی بود و سوم با توجه به قدرت خرید. [15] به دنبال اصلاحات اقتصادی مبتنی بر بازار در سال 1991، هند به یکی از سریعترین اقتصادهای بزرگ تبدیل شد و به عنوان یک کشور صنعتی تازه وارد شده است. با این حال، همچنان با چالش های فقر، فساد، سوء تغذیه و ناکافی مراقبت های بهداشتی در کشور مواجه است. دولت سلاح هسته ای و قدرت منطقه ای، دومین ارتش دائمی در جهان است و پنجمین کشور در هزینه های نظامی بین کشورها است. هند یک جمهوری فدرال است که تحت نظام پارلمانی اداره می شود و شامل 29 ایالت و 7 منطقه اتحادیه است. جامعه چند فرهنگی، چند زبانه و چند قومی، همچنین دارای تنوع حیوانی در انواع زیستگاه های حفاظت شده است.

امروز، گوانگژو طی چند روز گذشته سرماخوردگی را به پایان رسانده و در یک شنبه آفتابی به سر می برد. در این آخر هفته های گرم، لذت بردن از دو مهمان هندی به شرکت ما می باشد.

customers visiting هر کس وارد مکالمه عمیق در مورد دستگاه های بازی شد و به توافق خرید رسید.