تاریخچه بازی ها در چین

- Oct 09, 2018-

دوران بازی ما را ترک کرده است. سالها بعد، هنگامی که مردم در مورد نسل بعدی جنگ های کنسول صحبت می کنند و در مورد داغترین بازی های مستقل و بازی های آنلاین بحث می کنند، بازی های بازی ممکن است کاملا فراموش شود. هنوز هم نشانه هایی از حافظه پشت سر هم وجود دارد، اجازه دهید که این دوره ساده را دوباره مرور کنیم.


بازی های مسابقه ای در دهه 1980 آغاز شد. اول، محبوبیت هنگ کنگ از چین، به تدریج از شهرهای ساحلی به سرزمین اصلی، به ویژه در اوایل دهه 1990، بازیگران بازی پرشده بودند. بسیاری از مردم فرصت های کسب و کار را کشف کرده اند و خیابان ها و کوچه ها در تمام سالن های بازی هستند. منطقه اطراف آن مدرسه یک منطقه طلایی است. بسیاری از دلالان رقابت می کنند در آن زمان، برخی افراد به طور کامل غنی شده اند. در آن زمان هیچ رایانه ای جهانی، هیچ شبکه ای، هیچ VCD یا حتی تلویزیون کابلی وجود نداشت. کنسول های خانگی نیز محبوب نیستند، به خصوص کیفیت بازی را نمی توان با بازی مقایسه کرد. بنابراین، بازی بازی هیچ انتخابی برای تبدیل شدن به مورد علاقه بازیکنان جوان است، که شکوه بازی از آن دوران را ایجاد کرده است. سری KOF اصلی سری SNK، سری روح و سری گرگ گرسنگی تبدیل به بیشتر صحبت شده در میان دانش آموزان در مدرسه است. سفر IGS به غرب، سری سه پادشاهی جنگ، اژدها چینی، و جستجو برای آن تقریبا تمام بازی های لازم در هر سالن بازی است.


اما پس از همه، بازی کردن بازی ها یک کودک است که توانایی کنترل خود را ندارد و نمی تواند خود را در بازی های خود کنترل کند. دولت همچنین از تاثیر تالار سالن در سلامت جسمی و روحی جوانان آگاه است. دولت یک سری از سیاست ها را که منجر به ورود افراد سالخورده به بازی، از جمله تعطیلات می شود، معرفی می کند. به طور خاص، سیاست دولت در صنعت بازی نیز تا حد زیادی تحت تاثیر صنعت بازی قرار گرفته است. منطقه کسب و کار و تعداد ماشین آلات بازی باید به یک مقیاس مشخص دسترسی پیدا کنند و سالن های ثبت نام جدید ثبت شده دیگر مجاز به فعالیت نیستند. این تنظیم باعث شده است بسیاری از سالن های بازی های کوچک و متوسط برای تعطیل. علاوه بر این، دولت تجارت کالاهای مرتبط با بازی های محدود را محدود می کند، دولت دیگر اجازه ورود به بازی های خارجی را نمی دهد و محصولات مرتبط با بازی را نمی توان مورد معامله قرار داد.


از سوی دیگر، با توسعه بازی های کامپیوتری و بازی های خانگی، صنعت بازی های کامپیوتری در اواخر دهه 1990 کاهش یافت و بازی های جدید به ندرت تولید می شد.


امروزه بسیاری از مردم هنوز از دست بازی ها می آیند، شبیه ساز های بازی در کامپیوتر وجود دارد، بازی های موبایل، بازی های دستی نیز پیوند کلاسیک از بازی های بازی است. اما این نمی تواند فضای شلوغ در سالن بازی را تکرار کند و می تواند با دوستان خود در سالن بازی شادی را به اشتراک بگذارد. این با سایر فرم های بازی بی نظیر است. به خصوص با تغییرات در سرگرمی های مردم، همچنین بسیاری از پروژه های در حال ظهور مانند ماشین های رقص، اجرای موسیقی و بازی های تیراندازی در سالن بازی، که بسیاری از بازیکنان جدید را جذب کرده است وجود دارد. بنابراین، در برخی از شهرهای بزرگ بازی ویدئویی در پکن، بسیاری از مردم هنوز هم می توانند از بازی های کلاسیک لذت ببرند.