وحشت VR ضروری این هالووین

- Oct 30, 2018-

هالووین نزدیک بر ما... چه بهتر از راه برای گرفتن لرزش خود از در غوطه وری کامل VR است?

جای شگفتی نیست که پله زیادی ترسناک پانچ بسته توانید است. پس از همه، برخی از تجارب VR به یاد ماندنی ترین طراحی شده برای خود محدودیت test هستند. انرژی این می آورد در VR سازندگان و علاقه مندان را دوست دارم.

image002


تاریکخانه ای    

مایکل Hegemann

این نوع دیگری از بازی با استفاده از جو و داستان سرایی برنامه ریزی شده به شما یک تجربه کاملا منحصر به فرد... است به معنای واقعی کلمه. کار شما این است که محیط زیست خود را یاد بگیرند و که شما به عنوان به عنوان شما احتمالا می تواند زمانی که می آید زمان به صورت نهاد و نه کاملا نامرئی دنبال شما آماده ابزار در اختیار شما. به جای تکیه بر پرش scares و خشونت،تاریکخانه ایشما به ارمغان می آورد چیزی جدید حتی اگر فکر می کنید بنابراین شما می دانید چه است این تجربه در فروشگاه، هر بار با رویدادهای تصادفی به طور کامل در داخل محیط فقط شروع به درک آن شما; هر دیدار برگشت به تجربه شما عمیق تر تساوی "به تاریکی."


Mindshow

Mindshow، شرکت

برای هالووین، Mindshow راه اندازی کرده است آن "شبح وار عمارت Playset"، اگر شما نه می خواهد یکی از ساخت تجربه درست در زمان تا داخل یکی از شخصیت های جدید گام — از جمله گرگینه اسکلت و شبح — بهترین اقدام لغو احکام صادره ی احضار و شبح وار را داستان به محتوای قلب خود را.


بازی زامبی های پیش فرض

پیش فرض زامبی بازی استودیو

ببین ما همه گناه کمی حوصله گاهی اوقات گرفتن. چیزهایی ادویه با این موج تیرانداز زامبی که چیزی جز پیش فرض است.

image004

ماشین پارک Ifun VR کابوس زندگی در بهترین راه ممکن، آوردن شما مخلوط سالم از برخی از مورد علاقه ما هراسان VR ساخت. خوش آمدید به اقامت در هر زمان و تجربه!