اصلاحات و افتتاح هیات امنا به توسعه نمایشگاه کانتون منجر می شود

- Nov 02, 2018-

image002

نمایشگاه کانتون در حال رشد و رشد است و به اصلاحات و باز شدن اختصاص دارد. در سال 1978، سومین جلسه برنامه ریزی کمیته حزب CPC تصمیم گرفت تا این استراتژی را اجرا کند. نمایشگاه کانتون به دلیل اصلاحات و باز شدن و توسعه رونق آن بر مبنای رهایی، اکتشاف و تمرین ذهنیت، به شدت تأکید شد.

غرفه داران گوناگون قبل از اصلاحات و باز شدن، عملیات تجارت خارجی چین بسیار متمرکز بود. اولین نمایشگاه کانتون توسط 13 شرکت بازرگانی حرفه ای خارجی شرکت داشت. اصلاح و باز شدن انحصار صنعتی را شکست؛ تولید کنندگان، شرکت های سرمایه گذاری خارجی و دیگر شرکت های در حال ظهور به الگوی "اقتصاد و تجارت بزرگ" کمک کردند. پس از پیوستن به سازمان تجارت جهانی، تجارت خارجی چین به سرعت پیشرفت کرد. نمایشگاه کانتون سپس به بخش های مختلف و مراحل مختلف برای جذب غرفه داران بیشتر تقسیم شد. شرکت های دسته بندی مختلف و مالکیت قادر به کشف بازار بین المللی بودند. در حال حاضر، شرکت های خصوصی و تولید کنندگان 79.32٪ و 49.27٪ از تمام نمایشگاه های نمایشگاه کانتون کانتی را تشکیل می دهند، که تبدیل شدن به شرکت کنندگان اصلی در حال حاضر.


بازار صادرات متنوع تر. چین برای ارتقای انعطاف پذیری به خطرات بازار و ترویج توسعه پایدار تجارت خارجی چین، چین در سال 1990 پیشنهاد استراتژی تنوع بازار را پیشنهاد کرد. اکتشاف بازارهای نوظهور، در حالی که بازارهای سنتی باید تقویت شوند، تشویق شد. ما در نمایشگاه کانتون، استراتژی تنوع را اجرا کرده ایم و یک شبکه بازاریابی در سراسر جهان ساخته ایم؛ مشتری اصلی را از آسیا به طور عمده به پنج قاره جهان گسترش داد و کیفیت و حضور بین المللی خریداران را بهبود بخشید. در 43 نمایشگاه کانتون در سال 1978، 82.81 درصد از همه 17547 خریداران از 98 کشور و مناطق خریداران آسیایی عمدتا از هنگ کنگ و ماکائو هستند. در حالی که 203346 خریداران از 214 کشور و منطقه حضور داشتند در جلسه 123، 10 افزایش نگه داشته شدند. سهم خریداران آسیایی به 55.37 درصد کاهش یافته است و خریداران آمریکایی و اروپایی از 14.2 درصد به 33.57 درصد افزایش یافته است. ما همچنین در بازار کمربند و جاده متمرکز شده ایم، خریداران از کشورهای در امتداد مسیر 44.5٪ بوده است. نمایشگاه کانتون با گسترش و تنوع یافتن مبدا خریدار، به تنوع بازار چین کمک کرده است.


تغییر بزرگی در عملکرد نمایشگاه کانتون. از زمان 101st جلسه، نمایشگاه کانتون به نام نمایشگاه واردات و صادرات چین تغییر یافت و از یک پلت فرم تک صادرات به یک پلت فرم تجاری دو طرفه تبدیل شد. در سال های اخیر، ما فعالیت های سریالی طراحی محصول را برگزار کرده ایم، سازماندهی جوایز CF را برگزار کرده ایم، میزبانی کنفرانس ها و انجمن های سطح بالا برای غنی سازی توابع نمایشگاه کانتون است. امروز نمایشگاه کانتون تبدیل به یک پلت فرم معاملاتی جامع چند منظوره شده است که بر مبنای تجارت و معامله قرار دارد و همچنین شبکه، مبادله صنعتی، مطابقت تجاری، طراحی و روند، انتشار محصول جدید و نام تجاری را پوشش می دهد.

آخرین، مشتریان بیشتر برای بازدید از غرفه ما در نمایشگاه کانتون بعدی (125 نمایشگاه کانتون) خوش آمدید. فیون پارک همیشه در انتظار شما همه است!