ویژگی های جدید کسب و کار بازی های آنلاین، اسباب بازی و کمیک

- Apr 22, 2019-

منبع: mariettatimes.com


XINWEN1

مایکل کیلی ماریتتا تایمز جو و آمانا کارپنتر در میان گروهی از بازی های پرطرفدار که در کسب و کار جدید خود، The N'Oasis، در 211 Scammel St. در روز چهارشنبه قرار دارند، ایستاده اند. زوج و برادر آماندا، رون میلر، پس از یک سال تجربه در حال ساخت یک غرفه در بازار Rinky Dink Flea خرید و فروش اسباب بازی های پرنعمت و کتاب های کمیک تصمیم به شروع کسب و کار کردند.


هنگامی که جو کارپنتر خدمات خود را با سپاه دریایی به پایان رساند، به ماریاتا بازگشت، کالج را شروع کرد و شروع به نگاه کردن به راه هایی برای پول نقد نمود.

آنچه در بر داشت، خرید و فروش اسباب بازی های پرنعمت و کمیک بود. او و همسرش، آماندا و برادرش، رون میلر، در بازار Rinky Dink Flea Market یک غرفه بازار کک را راه اندازی کردند و حدود یک سال قبل تصمیم گرفتند تا خرده فروشی را تمام کنند.

در روز شنبه، گروه برگزاری جشن بزرگ برای Oasis N Odis - کوتاه برای Nerd Oasis - در 211 Scammel خیابان. فروشگاه یک پناهگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل برای علاقهمندان به بازی، با حدود ده بازی بزرگ قدیمی، و تبادل برای جمع کنندگان اسباب بازی های پرنعمت، کمیک و بازی های روی میز.

کارپنتر گفت: "من به کمیک و نابودی و نشان دادن مراجعه کرده ام." "من فکر می کنم که بازی خیلی بیشتر از یک طاقچه نیست، آن را تبدیل به فرهنگ یکپارچه شده است."

او گفت که او در یک مکان نزدیک کالج و علاقه بچه های جوانتر شهر قرار دارد.

او گفت: "آنها پدر و مادر خود را به ارمغان خواهند آورد، و آنها می آیند و بازی می کنند."

او گفت، توجه به آنچه که فروشگاه ارائه می دهد، چند نسلی است، با بازی های بازی های چند دهه ای، همراه با اسباب بازی، کمیک و بازی تبادل.

کارپنتر، 33 ساله ، گفت: "در نسل من مجموعه های زیادی وجود دارد ."

مشاور تجاری این گروه جان Voorhies از مرکز توسعه کسب و کار کوچک دانشگاه اوهایو بود. Voorhies گفت که این یک منبع رایگان برای افرادی است که شروع یا فکر می کنند تا یک کسب و کار را شروع کنند.

Voorhies در هنگام بازدید از ظهر روز چهارشنبه گفت: "من همچنین اتاق بازرگانی منطقه ماریتتا و خیابان اصلی ماریات را توصیه می کنم ." "و شما محل خوبی در اینجا پیدا کردید"

فروشگاه چند روزه باز شده است. کارپنر گفت بزرگترین بازپرسی شنبه شامل یک گورستان گشت و گذار در پارکینگ، یک کامیون مواد غذایی و شخصیت های لباس، از جمله Spiderman، Spider Gwen و Minnie Mouse است. نیروهای ارتش، نیروی هوایی و DAV نیز در محل حضور خواهند یافت. او افزود که میلر، برادرش، سرمفتش خاص ارتش محلی است. فروشندگان محلی برای تنظیم جداول در این رویداد دعوت شده اند.

او گفت، بازی های بازی ، یک ترسیم مرکزی برای فروشگاه هستند، اما برای نگهداری چالش آور هستند.

او گفت: "آنها پیر و دشوار هستند." "یکی از آنها، ما نیروی واحد را فقط از طریق حرکت آن از دست دادیم. او گفت: این چیزها واقعا فریبنده هستند. " قطعات باید از طرف فروشندگان ویژه سفارش داده شوند. برای به دست آوردن آنها، او قراردادها، فروش گاراژ و فروشگاه های ذخیره سازی را فرو ریخت.

او برنامه های دیگری را شامل می شود، از جمله شخصیت های لباس و مسابقات.

او گفت: "ما واقعا در زمینه های مرتبط با فرهنگ پاپ فعالیت می کنیم." "مردم همیشه به دنبال چیزی برای یادآوری از دوران کودکی خود هستند."