ماشین دشت بازی لوکس

- Jan 28, 2019-

تفاوت بین دستگاه بازی دارت معمولی و ماشین بازی دشت لوکس


ویژگی ها و مزایای دستگاه بازی دارت معمولی اندازه

1، نسخه مستقل

2، مقرون به صرفه

3، صفحه هدف ساخته شده از مواد ویژه با تکنولوژی بالا، آن را انعطاف پذیری عالی به شدت کاهش می دهد "ضربه" dart، حساسیت بالا، بدون تغییر شکل، غیر محو، تضمین تضمین ما برای ضمانت نامه صفحه هدف 3 سال است.

4، صفحه هدف با استفاده از طراحی بسیار جدید و هوشمندانه، زمانی که هدف در سوزن دندانه دار، نیازی به پرسنل حرفه ای و فنی برای مقابله با، نیاز به استفاده از تحویل دستگاه سوزن و سپس آسان برای روشن شدن.

6، با گیرنده سکه ضد سرقت بالا، با "مکانیزم شبیه سازی دو ارزشی"، شناسایی هوشمند برای جعل پول، کارت هوشمند، دستگاه پولی می تواند برای پذیرش هر ارز، تنظیم شود.

6، با تعداد زیادی از بازی های استاندارد بین المللی، بازی های معمولی، بازی های کلاسیک، و همچنین برخی از انتخاب های ما و رمان طراحی جدید و بازی کمی جالب است.

7، نرم افزار بازی هوش، علم، انسانی است. طیف گسترده ای از توابع، از جمله: اجازه دهید امتیاز، شخصی، موانع، لغو، تاسف، و غیره.

8، صفحه نمایش به طور خودکار نمره، تجزیه و تحلیل داده ها، راهنمای بازی، به ویژه تصویر غوطه وری و نمایش رکورد، همراه با هیجان صدا، تجربه تجربه بازی کاملا متفاوت است.

9، در اطراف هدف و بدنه چراغ های LED و چراغ های فلورسنت به دندانه دار هدف روشن و روشن طرح دندانه دار است. این چراغ ها را می توان به سبک سبک زیبا برای جذب بازدید کنندگان تنظیم کرد.

10، تمام ضمانت برای یک سال، گارانتی دیسک هدف برای 5 سال.

11، چشم گاو می تواند 25 امتیاز و 50 امتیاز دو تنظیمات.

12، می توان از 100 ولت تا 240 ولت اقتباس کرد.

13، Dart نرم برای قرار دادن. استفاده از سر دوردست نرم و امن، بزرگسالان و کودکان می تواند بازی کند، دندانه دار کردن سر می تواند جایگزین شود.

14، موقعیت فرش. مواد حفاظت از محیط زیست برجسته، عملکرد غیر لغزش موقعیت، آسان برای تمیز کردن، درجه بالا جو، آسان برای تایید فاصله دندانه دار.


1