پلیس هامبورگ به دنبال افرادی است که پولشان را از دستگاه های بازی پرداخت می کنند

- Apr 16, 2019-

منبع: wfmz.com

توسط:   کتیا وینفری


همبرگ، پ. - پلیس در شهرستان برکس گفت که شانس نیست که سه نفر از مردان چندین پول نقد را جمع آوری کند. آنها گفتند مردان سوئیس مجموعه ای از ماشین های بازی را باز کرده اند ، پول نقد را خراب کرده اند و برداشته اند.

یک کارمند در بازار هامبورگ گفت: زمانی که سه مرد وارد فروشگاه شدند، آنها به نوبه خود در اطراف هر ماشین به حال خود پرورش دادند، زیرا یک مرد از یک ابزار برای باز کردن جعبه پول نقد استفاده کرد. آنها مظنون هستند که مردان احتمالا با چند هزار دلار دور می شوند.

"آنها [ابزار] را در اینجا گذاشتند و این فقط به اندازه کافی باز بود که بتوانند دستانشان را بگیرند و در یک تصویر [نظارت]، شما می توانید ببینید که جایی که این مرد فقط یک تکه را جمع کرد و شمارش کرد تا ببیند چه چیزی دارد، "گفت: کارکنان فروشگاه جین Stacherski.

برنده شدن در بازی ها کمی مهارت و موفقیت را به دست می آورد، اما پلیس اعلام کرد که مردان پولدار شده اند.

Stacherski گفت: "آنها کمی از هر دستگاه خارج شدند.

کارکنان روز دوشنبه گفتند: یک نفر در ابتدا وارد فروشگاه شد. آنها گفتند که او محل را ترک کرده، به سمت چپ رفت و سپس با دو نفر دیگر برگشت.

"همه سه نفر به ماشین برگشتند و در ابتدا کار می کردند". "یکی در برابر یکدیگر متمرکز شد، و من حدس می زنم آنچه را که می توانست از آن خارج شود، و آنها فقط در ردیف ادامه داد."

مردان گفته اند که حدود 20 دقیقه با ماشین ها صرف می شود. کارکنان زمانی که مردان بدون تلاش برای نقد کردن در هر برنده جای خود را از دست داد مشکوک بودند.

هانتر پلیس Anthony Kuklinkski گفت: "در آن زمان کارمند تعیین آنچه که در جریان بود، افراد از فروشگاه خارج شده بودند."

پلیس گفت که آنها با سایر ادارات پلیس بررسی می کنند تا ببینند آیا سرقت های مشابهی اتفاق افتاده است، زیرا این ماشین ها نسبتا پنسیلوانیا برای پنسیلوانیا هستند.

Kuklinski گفت: "آنها شروع به فیلتر کردن راه خود را به فروشگاه های راحتی. آنها فیلتر کردن راه خود را به ایستگاه های گاز، میله ها و چیزهایی مانند آن است.

پلیس گفته است که تعداد کمی از آنها در جریان هستند و در مورد حل پرونده خوشبین هستند.

Stacherski گفت: "ما واقعا می توانیم از کمک شما در متوقف کردن آنها استفاده کنیم."

پلیس از کسب و کارها با ماشین های مشابهی آگاه است.