روند رو به رشد از بازی های VR

- May 06, 2019-

منبع: www.thestar.com.my


360 VR game1

شانگهای: چن Jiuxiao عینک ایمنی مجازی قرار می دهد و بلافاصله به دامنه اسکی پوشیده از برف منتقل می شود، که از طریق آن اسکالوم را بدون خروج از شانگهای می گذارد.

"من اسکلت ناچیز در کوه احساس کردم،" چن، 25، پس از دوباره ظهور در دنیای مادی.

او اضافه می کند "مناظر اطراف من بسیار معتبر بود."

چن، یک کارمند مهمان نوازی، گفت که او به خاطر صدای دهان از دوستان فنآور و باهوشش در یکی از بازیهای VR شانگهای مشغول به کار شده است.


اضافه کردن به سود از هدست ها، تجهیزات، بازی ها و محصولات دیگر، و جای تعجب نیست که واقعیت افزوده و صنایع مجازی واقعیت در مورد چین هیجان زده است.

Digi-Capital در گزارشی در سال گذشته گفت: "رشد چینی در پنج سال آینده می تواند بر روی AR / VR در بلندمدت - و نه حاشیه ای کوچک برخوردار باشد."

"چین می تواند تا سال 2022 بیش از 1 دلار (RM4.08) از هر 5 دلار (RM20.4) صرف شده در صنعت در سراسر جهان داشته باشد.

یک عامل کلیدی دولت چین است.

ده ها میلیون نفر از چینی ها بازیکنان وسواسی بازی های ویدئویی موبایل را تبدیل کرده اند، که موجب نگرانی شد که چین نسلی از جوانان میوپی را که معتقد به بازی های نبرد هستند، بالا برده است.

مقامات در سال گذشته تعدادی از انتشار بازی های جدید و زمان بازی برای جوانان را تحریم کرده و به صنعت گرایش داده و میلیاردها دلار از ارزش بازار بازیکنان بزرگی همچون Tencent بزرگ بازی را خنثی کرده اند.

اما دولت برای چین سخت تلاش می کند تا در زمینه فناوری های نسل بعدی، از جمله هوش مصنوعی و وسایل نقلیه مستقل، رهبر جهان شود. VR به این کلاس مورد علاقه متوسل شده است، که از چندین خط مشی ترجیحی بهره مند است.

چن وی، مدیر شانگهای VR بازی Machaus گفت VR احتمالا برای جلوگیری از سرنوشت بازی های ویدئویی تلفن همراه در چین است.

او با اشاره به هزینه نسبتا بالای بازی - تا 70 یوان (RM40.8) یا بیشتر برای یک بازی 15 دقیقه ای - و همچنین تنظیم سیستم های خانگی.

او گفت: "برای افراد معتاد سخت است که سخت گیر باشند."

با این حال، صنعت بازی های VR نوظهور از کمبود بازی های با کیفیت بالا رنج می برد.

مقامات گفتند که در پارک تفریحی VR + در شانگهای، یک بازی جدید تنها یک بار در هر سه ماه به زمین می رسد.

تحلیلگران توضیح دادند که شرکت هایی مانند Tencent همچنان در تلاش برای غرق شدن در صحنه های بازی هستند تا زمانی که بخش به میزان بحرانی برسد. اما این شرکت همراه با غول های چینی دیگر Alibaba و Baidu سرمایه گذاری در خرید مجازی آنلاین و VR سرگرمی است که همه می توانند به بازی وارد شوند.

براساس گزارش های چینی، تعدادی از شهرها و شهرها در چین خود را به عنوان مناطق انکوباتور اعلام کرده اند که VR را به تحقیق، تولید، آموزش و سایر حوزه هایی که سرمایه را جذب می کنند، یکپارچه می کند.

جستجوگرها VR، که در شهر شرقی Wenzhou مستقر است و دارای یک زنجیره فیشینگ از 200 بازی است

در بیش از 70 شهر در سراسر چین، در حال کار با دولت ونژو برای ایجاد یک کالج متمرکز بر آموزش دانش آموزان در مورد VR و استفاده از تکنولوژی در درس است.

مدیر عامل شرکت Seekers VR، بلک چن گفت: "در صنعت VR هیچ رقیب غالب در صنعت VR وجود ندارد، زیرا آن بسیار نابالغ است و ما فرصتی بیشتر و بیشتر به ارمغان می آوریم."

چن وی گفت، پیش بینی می شود که در چین از شبکه های 5G فوق سریع سریع انتظار می رود که توسعه شبکه VR بسیار پیشرفته تر شود و رشد در زمینه هایی مانند آموزش و پرورش و همچنین آموزش و پرورش افزایش یابد.

او گفت: "هیچ راهی بهتر برای یادگیری مهارت ها و هزینه های پایین تر از VR وجود ندارد. با وجود اینکه VR هنوز در مورد آنچه که در اختیار کاربران است، می تواند روزی منفجر شود. »- خبرگزاری فرانسه