بررسی تجهیزات پارک تفریحی پس از باران

- Sep 17, 2020-

بررسی تجهیزات پارک تفریحی پس از باران


4000-4


هر روز افراد بیشتری بازی در فضای باز یا مکان هایی با مناظر زیبا و هوای تازه را انتخاب می کنند و زمین های بازی یکی از مکان های انتخابی آنهاست.


بنابراین بررسی تجهیزات تفریحی در فضای باز پس از باران بسیار مهم است. اگر بعد از باران شهربازی باز باشد ، انجام برخی کارها از قبل بسیار ضروری است. از آنجا که شهربازی عمدتاً مخصوص کودکان است ، کار ضد لغزش بسیار مهم است و جلوگیری از زمین خوردن کودکان هنگام دویدن یا بازی ضروری است.


دوم اینکه ، امکانات الکتریکی پارک را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که تاسیسات الکتریکی پارک نشتی برق و آب ندارند و می توانند بدون وقفه انرژی بگیرند تا عملکرد طبیعی روز و ایمنی بازیکنان را تضمین کنند.


Amusement-Machine-Moving-Castle-Park-Kiddie-Rides_副本


بعد از روز بارانی ،&# 39 را عجله نکنید تا وسایل تفریحی را باز کنید و شروع به کار کنید. ابتدا باید وسایل تفریحی را تمیز کنیم تا خشک نشوند ، تا بر بازدید کنندگان&# 39 تأثیر نگذارد. تجربه بازی علاوه بر این ، ما باید بررسی کنیم که آیا همه وسایل برقی ، کابینت های الکتریکی ، موتورها ، سیم ها دارای آب هستند و آیا پیچ های قطعات مختلف دستگاه های سرگرمی کودکان&# 39 قفل شده است.


Drift speed car_副本_副本


علاوه بر این ، دستگاه باید از قبل آزمایش شود تا قبل از شروع کار ، همه تجهیزات و ماشین های سرگرمی به طور عادی کار کنند. فقط از این طریق می توان عملکرد ایمن شهربازی را تضمین کرد.


بازرسی ایمنی و نگهداری تجهیزات تفریحی پس از باران بسیار مهم است. به تعمیر و نگهداری و بازرسی دستگاه توجه کنید تا ما را در کارکرد این تجهیزات تفریحی بهتر یاری کنیم. و عمر مفید امکانات تفریحی را افزایش دهید.


公司介绍