نمایشگاه کانتون - باز کردن سیستم معاملاتی بین المللی

- Oct 30, 2018-

image002

از آنجا که اولین غرفه بین المللی در جلسه 101 در سال 2007، تخصص و بین المللی سالن های بین المللی به طور مداوم بهبود یافته است، که به شدت صادرات از تمام کشورها به چین و رشد تجارت جهانی است. نمایشگاه کانتون تبدیل به یک پلت فرم معاملاتی بین المللی برای خرید و فروش به جهان است.

گسترش واردات از آنجا که غرفه بین المللی تاسیس شد، 12،664 شرکت خارجی با کیفیت بالا از جمله غرفه های ملی مانند کره جنوبی، مالزی، مصر، ترکیه، تایلند، هند و غرفه های منطقه ای مانند ماکائو و تایوان را جذب کرده است. غرفه بین المللی فرصتی برای شرکت های خارجی برای ورود به بازار مصرف بزرگ چین فراهم می کند و به عنوان "راه سریع برای باز کردن بازار چین" شناخته می شود. FRESH، یک نام تجاری شناخته شده از لوازم خانگی مصر، به طور مداوم در 16 نمایشگاه بین المللی غرفه نمایشگاه کانتون شرکت کرده و با هدف شناختن همکاری های طولانی مدت با مارک های مشهور لوازم خانگی چین از غرفه ملی، به خانه های ملی منتقل شده است. یک شرکت لوازم خانگی در کره جنوبی با موفقیت از طریق غرفه بین المللی وارد بازار چین شد. در چند سال گذشته، بیش از 50 فروشگاه فیزیکی در چین باز کرده است. شرکت Cascade بریتانیا نه تنها تعداد زیادی از سفارشات را به دست آورد بلکه شروع به تمرکز کسب و کار خود را از "خرید از چین" به "فروش به چین" تغییر داد به دلیل انتظار بیش از حد.

کمک به شرکت های خارج از کشور به فروش "به جهان". غرفه بین المللی کانتون نمایشگاه کمک می کند تا شرکت های خارجی به بهره برداری از پتانسیل های بزرگ بازار چینی، اجازه می دهد آنها را به اشتراک منابع عمده خریدار در نمایشگاه کانتون و ارائه یک پلت فرم باز و موثر برای آنها را به فروش محصولات خود را به بازار جهانی. شرکت کاترینت از ایالات متحده، 500 شرکت برتر دنیا، به عنوان میزبان بین المللی به عنوان یک پلت فرم مهم برای به دست آوردن سفارشات بین المللی در نظر گرفته است. یک شرکت نمایشگاهی از هند با صنعت صباف از ایتالیا ملاقات کرد. این دو شرکت منابع خود را به اشتراک گذاشتند و یک اجاق نوآورانه با سبک اروپایی برای بازار هند تولید کردند. Polytron، بزرگترین تولیدکننده لوازم الکتریکی اندونزی، در بسیاری از جلسات شرکت کرده و به طور فعال از طریق نمایشگاه کانتون، بازارهای خارج از کشور را بررسی کرده است.


image004


کیفیت سالن های بین المللی به طور پیوسته افزایش یافته است. مقیاس نمایشگاه دو برابر شده است. منطقه نمایشگاه 101 غرفه بین المللی 10،400 متر مربع با 314 شرکت شرکت کننده در. در 124 نمایشگاه کانتون، منطقه نمایشگاه 20،000 متر مربع با 636 شرکت نمایشگاه بود. کیفیت غرفه داران بهبود یافته است و بسیاری از رهبران صنعت مشهور جهان مانند ایالات متحده، انگلیس، ایتالیا و کره جنوبی در خوشه های صنعتی در سطح جهانی شرکت کرده اند. قدرت خریداران افزایش یافته است؛ بسیاری از خرده فروشان بزرگ و شرکت های معروف تجاری مرزی مانند Vipshop، Suning Yunshang، SF Express، JD.com، Tmall، Peking Hualian، Lotus، Wal-Mart برای مدت طولانی شرکت کرده و آن را خریداری کرده اند. کمپین "نمایشگاه و تجارت" در عمق اجرا شد. غرفه بین المللی از نمایندگان برجسته غرفه داران، معروف داخلی پلت فرم تجارت الکترونیک مرزی، شرکت های وارد کننده منابع و متخصصان از دفاتر تجارت آزاد، آداب و رسوم، بازرسی و دفاتر قرنطینه دعوت کرد تا با هم جمع شوند، رویدادهای مطابقت مختلفی با هم داشته باشند، سخنرانی ها، و غیره، برای به اشتراک گذاشتن سیاست های ملی و روند بازار و بهبود کارایی نمایشگاه های تجاری.

فعالیت های پشتیبانی بیشتر شگفت انگیز است. با تمرکز بر همکاری "کمربند و جاده" و نقاط بازار واردات فعلی، ما تبادل ویژه ای با کنسولگری های گوانگژو، شرکای استراتژیک جهانی و انجمن های تجاری در خارج از کشور برای کمک به غرفه های ملی شرکت ها و شرکت ها برای افزایش اثربخشی تجاری سازماندهی می کنیم.

در نهایت، به نمایشگاه کانتون 124 امیدوارم که موفقیت کامل داشته باشم و منتظر آینده باشم (نمایشگاه کانتون 125). و مشتریان بیشتر و بیشتر خواهان بازدید از غرفه ما خواهند شد.