نوار جدید بازی Indie Bushwick قصد دارد تمامی کلیپ های مورد علاقه ی بازی های ویدئویی را از بین ببرد

- Apr 18, 2019-

منبع: bloody-disgusting.com

توسط: اسکات انمن


XINWEN1

شرکای Stephanie Gross و Mark Kleback امیدوار هستند که Wonderville، یک بازی جدید در Bushwick، در ماه های آینده باز شود. عکس تقدیمی از وندرویلانتظار نداشته باشید "Call of Duty" یا "Fortnite" را در جدیدترین نوار بازی بیوشیمی بوشویک پیدا کنید.

Wonderville، که در ماه مه یا ژوئن در 1186 در برادوی افتتاح شد، قصد دارد اسکریپت را بر این ایده قرار دهد که بازی های ویدئویی خنده دار و حواس پرتی برای کودکان است. محل برگزاری، که به عنوان فضای رویداد دو برابر خواهد شد، ده ها تن از بازی های مستقل را نشان می دهد ، که بسیاری از آنها توسط بروکلینیت ساخته شده اند.

"وقتی که من در مورد بازی های ویدئویی از جوانانم فکر می کنم، خیلی با لپ تاپ روی نیمکت نشسته بودم. مارک کلاپک، صاحب مالک Brooklyn Eagle ، به طور شخصی افراد را واقعا نمی دانست. "این یک تجربه انفرادی بود.

"ما مردم را تشویق می کنیم که در فضای عمومی بیرون بیایند، مردم را ملاقات کنند، با یکدیگر همکاری کنند و بازی کنند. ما می خواهیم یک تجربه سرگرم کننده، خلاقانه ایجاد کنیم. تمام بازی هایی که ما انجام می دهیم، برای دو تا چهار نفر است که با هم بازی می کنند. "

چندین بازی منحصر به فرد که بدون کمک یک شریک ارائه میشوند قابل پخش نیستند. یک بازی با نام Salmon Roll شامل متعادل کردن یک مجله مجازی می شود، اما برای انجام این کار، دو نفر باید با قرار دادن یک تخته سنگ دو طرفه چهار چوب سنگین، کار را در زندگی واقعی تکثیر کنند.

یکی دیگر که به نام Killer Queen نامیده می شود، نیاز به 10 نفر دارد.

در Wonderville، بازدیدکنندگان بسیاری از کنترلرهای سنتی را نیز پیدا نخواهند کرد. آنها می توانند به جای بازی هایی که توسط نوارهای LED، doorstop ها، آبمیوه گیری ها و دیگر انبار های عجیب و غریب استفاده می شود انتظار داشته باشند.

Kleback گفت: "بازی های زیادی وجود دارد که لزوما در کابینت های بازی ساخته نمی شوند." "کسانی هستند که در سطل های زباله ساخته شده اند. این چیزی است که ما علاقه مند هستیم. مثلا افراد با بازی هایی که عجیب و غریب هستند چه کار می کنند؟ "

XINWEN1

همکاران Wonderville بازی های خود را در یک گالری در ژانویه نشان داد. عکس تقدیمی از وندرویلسهامداران Stephanie Gross و Kleback، که در Death by Audio ملاقات کردند، یک فضای موسیقی سابق DIY در ویلیامزبرگ، امیدوارند 70،000 دلار در Kickstarter برای پروژه خود به دست آورند. در زمان مطبوعات، کمپین 61،631 دلار از 646 هوادار افزایش یافت.

و در حالی که بسیاری از میله های بازی در سراسر شهر تمرکز بر بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل از دوران گذشته، Wonderville، که در فضای پروژه ربات راز است، بازی های مستقل مدرن را نشان می دهد.

Kleback گفت: "شما شروع به دیدن مکان هایی مانند بارکد پاپ و دیگر میله های بازی می کنید، و آنها با این نوستالژی از داشتن این ماشین های 80 ساله قدیمی بانکداری می کنند." "من فکر کردم که چرا جایی برای بازی های عجیب و غریب تجربی نیست؟ Barcade می تواند تمام ماشین های بازی قدیمی را داشته باشد و ما می توانیم تمام این ماشین آلات بازی سازی هنر جدید را داشته باشیم. "

Kleback گفت که در حالی که او بازی بزرگتر و شناخته شده بازی که حمایت از استودیو های بازی عظیم لذت می برد، همچنین می خواستم از هنرمندان در حال ظهور حمایت کنم.


XINWEN2

نوار بازی جدید به دنبال تغییر سبک های مختلف بازی های ویدئویی است. عکس تقدیمی از وندرویلاو گفت: "حمایت از بازیهای Indie به این معنا نیست که شما نمیتوانید عناوین بزرگ را پشتیبانی کنید." "اتاق برای هر دو در جهان وجود دارد. این همان چیزی است که بین حمایت از این گروه که در باشگاه محلی در برابر Radiohead بازی می کند، است.

"ما می خواهیم پلتفرمی برای آن بچه باشیم که از مرکز بازی فارغ التحصیل شده است که برای پایان نامه اش یک بازی واقعا شگفت انگیز ایجاد کرده است و اکنون می خواهد آن را جایی نمایش دهد."

Gross و Kleback، که هر دو در Bedford-Stuivesant زندگی می کنند، امیدوار هستند که نه تنها فضای خالی را فراهم کنند، بلکه همچنین امکاناتی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند که در مورد طراحی گرافیک، ساخت و توسعه بازی یاد بگیرند.

این فضا به طور معمول میزبان کلاس ها، کارگاه ها و مذاکرات با توسعه دهندگان، و همچنین مسابقات، شب بازی، بازی های تخته ای، کمدی، موسیقی زنده و نمایشگاه های چرخشی هنری است.

Kleback گفت: "بازی های هنری هستند." "این لزوما یک چیز تجاری نیست که شما بخرید و هزینه آن را بپردازید، اما این می تواند این تجربه باشد که در آن چیزها را یاد بگیرید".