تاریخچه توسعه بازی

- Oct 09, 2018-

در سال 1971، بازی اول جهان را در یک آزمایشگاه کامپیوتر در ایالات متحده متولد شد. انگلیسی (بازی آنلاین)، بازی ها، کسب و کار خاص کنسول بازی در مکانهای تفریحی عمومی قرار داده شده از میله های آمریکایی است. بازی بر روی بازی به نام بازی.


از سال 1978 به 1987, دوران عصر طلایی بازی وضعیت انحصار توسط نسل سایت باشگاه فوتبال در اواخر دهه 1980، شکسته شد. باشگاه فوتبال که در قالب کنسول، دوران بازی در فقط چهار سال به پایان رسید.


نقطه شروع عصر طلایی تایتونگ بود و فروش خود را از مهاجمان فضایی است که باز عصر طلایی بود. موفقیت "مهاجمان فضا" منجر شده است بسیاری از تولید کنندگان به کلبه. معروف "زنبور کوچک" کاخ Nanmeng هستند. این نسخه عمودی بازی دشمن هستند نیز در مجموع ارجاع شده به عنوان "کمی زنبور" بازی. البته Nanmeng کاخ نیز دارد کار بزرگ خود که Pac-مرد.

 

سپس سایت کونامی میدوی و تولید کنندگان دیگر نیز پیوست پلت فرم بازی، و ایجاد تعدادی از بازی های سرگرمی بسیار خوبی مانند «خر کنگ»، "Frogger"، "قطب" (موقعیت قطب)، مرتکب خطا شدن حباب، و غیره. تولید رسمی این بازی ها اجازه می دهد تا بازی های آرکید به ترک میله، سالن های رقص و دیگر مکانهای تفریحی و دیگر به عنوان لوازم جانبی وجود داشته باشد.

 

بازی وارد دوران 32 بیتی و فن آوری 3D به نظر می رسد. ژاپن Technos اول جهان اقدام افقی پاکسازی بازی "دو اژدها" منتشر شد و آتاری بازی اول مبارزه بازی "چاله-جنگنده" منتشر شد.


پس از پایان دهه ی سازندگان بازی ژاپنی ارائه دهندگان اصلی بازی بودند. در همان زمان بازی های آرکید در سراسر شهرهای چین پخش شده است.

 

گل رز در اوایل 1990s, بازی مبارزه, و "خیابان جنگنده 2" اجازه بازی به بازیابی دوباره. علاوه بر این، "اعتصاب واقعی"، "افسانه گرگ گرسنه" و 3D "VR جنگجو"، "غریزه قاتل" و "تکن" یکی پس از دیگری ظاهر شد.