زمین بازی نرم افزاری Space Themed

زمین بازی نرم افزاری Space Themed

شرح
این یک پارک تم است، موضوع فضایی بسیار برجسته است، سطح ساختار خارجی، توسط بوم احاطه شده است، محتوای بوم تم تم فضایی است. آسمان، ماهواره، موشک، ماهواره مصنوعی، راه رفتن فضایی، اکتشاف فضا، UFO، بیگانه، و غیره از سوپ به آجیل ستارهدار شوید. ساختار داخلی نسبتا ساده است، همچنین ساختار ماژول شبیه سازی، صعود، پیاده روی، مشاهده و تجهیزات سرگرمی است.

جزئیات محصول

فضای موضوع بچه ها داخلی نرم بازی منطقه قلعه شیطان تجهیزات زمین بازی

مشخصات محصول

نام محصول

فضای موضوع بچه ها داخلی نرم بازی منطقه قلعه شیطان تجهیزات زمین بازی

MOQ

1 مجموعه

وزن

300 کیلوگرم

ضمانتنامه

12 ماه پشتیبانی از پشتیبانی گارانتی و عمر

اندازه

7 * 4 * 2.8 متر

محل مبدا

گوانگژو، چین

بازیکن

چند نفره

مزیت محصول

فضای انعطاف پذیر، خانواده های عادی نیز می تواند تعیین کند، نمایندگی مجاز و فروش می تواند به طور موثر بازار را گسترش دهد، سود را افزایش دهد؛ برای مصرف کنندگان، موضوع سرگرمی متمایز سرگرمی می تواند منافع کودکان را افزایش دهد، کنجکاوی کودک و پیشرفت تاثیر علم و فناوری را برای آینده کودکان در زمینه علم و فناوری، درک و علاقه مفید کند.

图左


سوالات متداول

س: آیا می توانید طراحی برای تجهیزات زمین بازی در فضای باز انجام دهید؟

A: بله ما دارای بخش طراحی هستیم. اگر شما می توانید اندازه منطقه خود را به ما ارائه، طراح ما می تواند طراحی با توجه به ابعاد منطقه خود و شرایط خاص خود را. یا شما می توانید طرح های محبوب را از کیت فروشگاه ما برای شما انتخاب کنید.

س: چگونه نگهداری و تمیز کردن تجهیزات زمین بازی در فضای باز؟

A: بدون نیاز به حفظ، به عنوان مواد اولیه ما لوله گالوانیزه و LLDPE پلاستیک، مقاوم در برابر UV مقاوم در برابر سطح مقاوم در برابر قوی و خوب قابل اطمینان از ایمنی و محیط زیست دوستانه، ما می توانیم به خوبی تحت نور آفتاب قوی و یا باران .

س: مدت زمان گارانتی برای تجهیزات زمین بازی در فضای باز چیست؟

A: زمان گارانتی: 12 ماه. شرایط قرارداد به شرح زیر است: اگر هر گونه مشکلات کیفیت (به جز مشکلات ساخته شده توسط انسان و تحت استفاده غیر عادی) در طول زمان گارانتی اتفاق می افتد، برای مثال، ترک لوازم جانبی پلاستیکی، محو شدن رنگ و آسیب قطعات اکسترنال. خریدار باید در عرض 14 روز پس از پیدا کردن مشکلات کیفیت، فروشنده را مطلع کند. و خریدار باید ظرف 30 روز همان کیفیت و لوازم جانبی جدید را رایگان ارائه دهد.


Hot Tags: فضای مضمون زمین زمین بازی نرم، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، خرید

پرس و جو

You Might Also Like