زمین بازی سرگرمی Luxury Kids Universe Maze

Luxury Kids Universe Maze Indoor Playground با توجه به تم جهان طراحی شده است ، ساختن آن فوق العاده و رویایی است ، و همچنین یک ویژگی است که با توجه به کودکان ، از طریق ترکیبی از علم طراحی می شود و مجموعه ای از تفریح ​​، ورزش ، تفریح ​​سه بعدی را تشکیل می دهد و تناسب اندام به عنوان یکی از نسل جدید مرکز فعالیت های کودکان.
چت کن

جزئیات محصول

زمین بازی سرگرمی Luxury Kids Universe Maze

Luxury Kids Universe Maze Indoor Playground با توجه به موضوع جهان طراحی شده است ، ساختن آن خارق العاده و رویایی است ، و همچنین این یک ویژگی است که با توجه به کودکان ، از طریق ترکیبی از علم طراحی می شود و مجموعه ای از تفریح ​​، ورزش ، سرگرمی و سه بعدی را ایجاد می کند. تناسب اندام به عنوان یکی از نسل جدید کودکان در مرکز فعالیت های کودکان&# 39.


این یک زمین بازی جدید و بسیار جامع است. برای کودکان در حالی است که باید یک شخصیت مستقل ، ورزش ، مغز مغزی را توسعه دهند. Luxury Kids Universe Maze Indoor Playground در فضای نامنظم ، می تواند تجهیزات ساده و فاقد نیرو را نصب ، مدیریت ، نگهداری کند. برنامه ها: مدارس ، مهد کودک ها ، باغ ها ، ویلا ها ، پارک ها ، منطقه مسکونی ، زمین بازی ، کاخ کودکان&# 39 ، مراکز خرید ، سوپرمارکت ها و انواع دیگر مکان های بازی در فضای باز و سرگرمی برای سرگرمی کودکان.


太空主题01_副本

Hot Tags: کودکان و نوجوانان لوکس کودکان و نوجوانان پیچ و خم زمین بازی سرپوشیده ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، قیمت ، خرید ، کلسیوم بزرگ ، برای زمین بازی بزرگ ، خرید ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like