ماشین قرعه کشی مینی فوتبال

هدف مانیا کودکان و نوجوانان مینی فوتبال بازی جدول دستگاه ماشین فوتبال بازسازی ماشین مشخصات از مینی کودک Babyfoot فوتبال جدول بازی رستگاری فوتبال توضیحات هدف مرد شیدایی کودکان و نوجوانان مینی فوتبال بازی ماشین دستگاه بازی فوتبال فوتبال بازی فوتبال فوتبال شیدایی هدف

جزئیات محصول

هدف مانیا کودکان و نوجوانان مینی فوتبال جدول بازی دستگاه ماشین رستگاری فوتبال داخلی


مشخصات مینی فوتبال Babyfoot با کیفیت بالا فوتبال دستگاه بازی رستگاری


قدرت

180 وات

نام

2 بازیکن فوتبال

ولتاژ

220 ولت

هیئت مدیره اصلی

L142-W70-H96CM

وزن

130 کیلوگرم

بازیکن

2 بازیکن

رنگ

همانند تصویر

پرداخت

T / T

زمان تحویل

8-16 روز

خدمات پس از فروش

هزینه رایگان در 1 سال


توضیحات هدف بچه مانیا کودکان و نوجوانان مینی فوتبال بازی جدول دستگاه ماشین فوتبال تمیز کردن فوتبال

هدف بازی کامپیوتر ماشین فوتبال بازی فوتبال رایانه ای یکی از ما دستگاه فروش ماشین داغ است، ماشین کامل تقلید جام جهانی جام جهانی، به نظر می رسد شما عضو تیم ملی Aregentina یا تیم ملی ایتالیا زمانی که شما آن را بازی، جذب بچه ها زیادی، علاوه بر ظاهر، ساختار داخلی نیز خوب است، کیت ماشین با کیفیت بالا و مادربرد ماشین را به خوبی کار می کند، ماشین بازی فوتبال ما را نه تنها توانایی واکنش بچه ها را تمرین می کند، بلکه سرگرم کننده آنها را برای فوتبال جذاب می کند.


امکانات:


1. مواد: شیشه فیبر و سخت افزار

سن 2. سن مناسب: سن 8 تا سن بالغ

3.coin در، سکه یا بلیط؛

رزولوشن 4.high، بازی واضح، به نفع کودکان؛

ظاهر 5.Charming و طراحی خوب، بازی واضح محبوب در بازار جهانی؛

6.suit برای مرکز بازی، پارک تفریحی و دیگر مقاصد سرگرمی.

7. دستگاه آسان بازی عمل، کودکان بازی با پدر و مادر، سرگرم کننده تر است.


Foosball تبلت چیست؟


Foosball Tabletop یک جایگزین نرم و صاف برای یک جدول فو پلاست کامل است. این میز کوچک fosball برای بازی بین دو بازیکن طراحی شده و شامل چهار توپ فوتبال است. یک امتیازگر دستی در بالای هر هدف وجود دارد. پد های فوم بر روی پاها از Foosball Tabletop از سطح خراش خود محافظت می کند. مجمع الزامی است حدود 45 دقیقه طول می کشد تا بازی Foosball Tabletop خود را جمع آوری کنید. حتی اگر جدول میز Foosball Tablet تنها 20 پوند وزن داشته باشد، آن را ناپایدار نیست. این به اندازه کافی سخت برای رسیدگی به سوءاستفاده است که انتظار می رود میز میز افسانه ای تحمل کند. اگر چه جداول foosball "full-size" اجازه می دهد تا چهار بزرگسالان بازی کنند، آنها نیز نیمی از زیرزمین خود را می گیرند. میز مینی foosball ما به اندازه کافی برای ذخیره سازی آسان است، اما هنوز هم به اندازه کافی بزرگ برای ایجاد بازی لذت بخش است.


چگونه به بازی با کیفیت بالا مینی Babyfoot فوتبال جدول فوتبال بازی رستگاری دستگاه بازی؟

1. عبور توپ: بازی از طریق کنترل بازیکن جوی استیک، می تواند جلو، عقب، چپ، راست در عبور از زوایای مختلف است. هنگامی که هر دو طرف ورزشگاه فوتبال یا بازیکنان از طریق سطوح بازیکنان موجود توپ را مجددا سرکوب می کنند. بازیکنان همچنین می توانند برای جلوگیری از توپ استفاده شوند، با استفاده از روش فوق برای سازماندهی یک حمله موثر یا دفاع.

2. Back row attack: هنگامی که یک بازیکن در میدان با بازیکنان برای کنترل توپ، سمت خود از مرکز و قدرت پیش رو موقعیت بازیکن بالا و پایین می شود. سپس پس از دستکاری بازیکنان مستقیم شات.

3. مجازات: حمله به فوتبال در یک مهمانی، حزب تنها با دفاع می تواند مجازات شود، نه با بازیکنان در دفاع.

4. تیراندازی: در طول مسابقه، هنگامی که حزب توپ را کنترل می کند، می توانید راه های مختلفی، زاویه شوت را امتحان کنید.Hot Tags: مینی بازی فوتبال جام حذفی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، خرید

پرس و جو

You Might Also Like