تجهیزات تفریحی فیلم سوپر فوتبال ورزشی

تجهیزات تفریحی فیلم سوپر فوتبال ورزشی

ویژگی ها: (1) این بازی یک صفحه نمایش بزرگ با کیفیت 46 اینچ را تصویب می کند ، که به بازیکنان راحتی بیشتری و لذت بصری واقعی تری می بخشد. ({{3}}) موسیقی بسیار پویا است ، که باعث می شود لذت تجربه پخش کننده افزایش یابد. (3) قوانین بازی مانند بازی فوتبال واقعی است. هشدارهای کارت قرمز وجود خواهد داشت. اصطکاک و درگیری در طول بازی بسیار واقعی است. کسانی که فوتبال را درک می کنند می توانند بسیار معتاد باشند و کسانی که فوتبال را نمی فهمند می توانند فوتبال را درک کنند.

جزئیات محصول

تجهیزات تفریحی فیلم سوپر فوتبال ورزشی

امکانات:

(1) این بازی یک صفحه نمایش بزرگ با کیفیت 46 اینچ را تصویب می کند ، که راحتی بازی و لذت بصری واقعی تری را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

(2) موسیقی بسیار پویا است که باعث افزایش سرگرمی تجربه پخش کننده می شود.

(3) قوانین بازی مانند بازی فوتبال واقعی است. هشدارهای کارت قرمز وجود خواهد داشت. اصطکاک و درگیری در طول بازی بسیار واقعی است. کسانی که فوتبال را درک می کنند می توانند بسیار معتاد باشند و کسانی که فوتبال را نمی فهمند می توانند فوتبال را درک کنند.

super soccer

مشخصات:

نام:دستگاه بازی Super Soccerنام تجاری:IFUN PARK
اندازه:L 1250 * W 1450 * H 2700 mmوزن:200 کیلوگرم
قدرت:300Wبازیکن:2 پخش کننده
مناسب برای:مرکز بازی ، منطقه بازی ، پارک ، مرکز تفریحی ، مرکز خرید و غیره.

معرفی بازی:


(1) این بازی دارای دو حالت است: حالت قهرمانی و بازی دوستانه


(2) مسابقات قهرمانی شامل مسابقات جام حذفی آفریقا ، جام ملت های آسیا ، آمریکا&# 39؛ s جام ، جام اروپا ، جام جهانی) است. با کسب قهرمانی می توانید بلیط های قرعه کشی زیادی کسب کنید.


(3) مسابقه دوستانه شامل نبردهای تک و دو نفره است. شما می توانید کشور مورد علاقه خود را انتخاب کنید (بیش از 50 کشور وجود دارد که انتخاب کنید) برای انجام بازی. choose {2}} زبان برای انتخاب وجود دارد (چینی ، ژاپنی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، هلندی ، ایتالیایی ، عربی).


(4) بازی همان بازی فوتبال واقعی است که به دو بازی تقسیم می شود. در پایان هر جلسه سالن ها مبادله می شوند.


(5) این بازی دارای یک چوب از راه دور و سه دکمه است. دکمه اول برای عبور و دفاع است ، دکمه دوم برای تعویض بازیکنان است ، دکمه سوم برای عکسبرداری و دفاع است. توپ


(6) نتیجه را با توجه به تعداد گل ها تعیین کنید.


به چین خوش آمدید و برای تجربه ماشین های بازی ما به IFUN PARK مراجعه کنید.

IFUN تمام مدت منتظر شما خواهد بود.

Hot Tags: تجهیزات تفریحی ویدیویی Super Soccer Sport ، چین ، تامین کننده ها ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، قیمت ، خرید ، کولیز بزرگ ، برای زمین بازی بزرگ

پرس و جو

You Might Also Like