سکه عمل سوپر ماشین بازی فوتبال

سکه عمل سوپر ماشین بازی فوتبال

ویژگی: (1) بازی تصویب صفحه نمایش بزرگ ۴۶ اینچ با کیفیت بالا ، فراهم می کند که بازیکنان با راحتی بیشتر و لذت واقعی تر بصری. (2) موسیقی بسیار پویا است ، که لذت بردن از تجربه بازیکن را افزایش می دهد. (3) قوانین بازی همان بازی فوتبال واقعی است. وجود خواهد داشت هشدارهای کارت قرمز. اصطکاک و درگیری در طول بازی بسیار واقعی است. کسانی که فوتبال را درک می توانند بسیار معتاد باشند ، و کسانی که فوتبال را درک نمی کنند می توانند فوتبال را درک کنند.

جزئیات محصول

سکه عمل سوپر ماشین بازی فوتبال

ویژگی:

(1) بازی تصویب صفحه نمایش بزرگ ۴۶ اینچ با کیفیت بالا ، فراهم می کند که بازیکنان با راحتی بیشتر و لذت واقعی تر بصری.

(2) موسیقی بسیار پویا است ، که لذت بردن از تجربه بازیکن را افزایش می دهد.

(3) قوانین بازی همان بازی فوتبال واقعی است. وجود خواهد داشت هشدارهای کارت قرمز. اصطکاک و درگیری در طول بازی بسیار واقعی است. کسانی که فوتبال را درک می توانند بسیار معتاد باشند ، و کسانی که فوتبال را درک نمی کنند می توانند فوتبال را درک کنند.

super soccer

مشخصات:

نام:سوپر ماشین بازی فوتبالبرند:پارک ایپاپ
اندازه:L1250*W1450*H2700mmوزن:200kg
قدرت:300Wبازیکن:2 بازیکن
مناسب برای:مرکز بازی ، منطقه بازی ، پارک ، تفریحی مرکز ، مرکز خرید و غیره

مقدمه بازی:


(1) بازی دارای دو حالت: حالت قهرمانی و بازی دوستانه


(2) حالت قهرمانی شامل (جام آفریقا ، جام آسیایی ، جام آمریکا ، جام اروپا ، جام جهانی) مسابقات. برنده شدن در مسابقات قهرمانی می تواند بسیاری از بلیط های قرعه کشی را دریافت کند.


(3) بازی دوستانه شامل جنگ تک و دو. شما می توانید کشور مورد علاقه خود را انتخاب کنید (بیش از ۵۰ کشور برای انتخاب وجود دارد) به بازی. 8 زبان برای انتخاب وجود دارد (چینی ، ژاپنی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، هلندی ، ایتالیایی ، عربی).


(4) این بازی همان بازی فوتبال واقعی است ، به دو بازی تقسیم می شود. سالن ها در پایان هر جلسه مبادله می شوند.


(5) این بازی دارای یک چوب از راه دور و سه دکمه. اولین دکمه برای عبور و دفاع است ، دکمه دوم برای تغییر بازیکنان است ، دکمه سوم برای تیراندازی و دفاع است. توپ.


(6) تعیین نتیجه با توجه به تعداد اهداف.


به چین خوش آمدید و بازدید از پارک IFUN به تجربه ماشین آلات بازی ما.

IFUN خواهد شد برای شما صبر کنید تمام وقت.

Hot Tags: سکه عمل سوپر فوتبال ماشین بازی, چین, تامین کنندگان, تولید کنندگان, کارخانه, عمده فروشی, قیمت, خرید, بزرگ استادیوم ورزشی, برای زمین بازی بزرگ

پرس و جو

You Might Also Like