کارتون قطار مینی تفریحی پارک سواری

مینی قطار الکتریکی یک تجهیزات تفریحی نوع جدید است، که در مسیر تعویض رانندگی می کند، از ترکیب زیبا شکل سبک های مختلف تشکیل شده است. گاهی اوقات به آرامی اجرا و سپس اسلاید پایین با سرعت سریع. هر راننده اجرا می شود به طور همزمان در طول جهت مسیر فرمان aumomatic، مینی قطار با آهنگ تعویض مدرن مشخص شده است، با چراغ های رنگارنگ، صدا و کودکان نقاشی کارتون، به منظور ایجاد کودکان احساس زمان و فضا بیش از جهش را تجربه، آن را بسیار هیجان انگیز است و بدون احساس وحشت، آن را به خوبی استقبال و لذت می برد توسط کودکان است.

جزئیات محصول

کارتون قطار مینی تفریحی پارک سواری

کارتون قطار مینی تفریحی پارک سواری نوع جدید تجهیزات تفریحی است، که درایو در مسیر تعویض، آن را از ترکیب زیبا شکل از سبک های مختلف تشکیل شده است. گاهی اوقات به آرامی اجرا و سپس اسلاید پایین با سرعت سریع.

هر راننده اجرا می شود به طور همزمان در امتداد مسیر فرمان aumomatic، قطار کارتون مینی سواری پارک تفریحی با یک مسیر تعویض مدرن مشخص شده است، با چراغ های رنگارنگ، صدا و کودکان نقاشی کارتون، به منظور کودکان تجربه احساس زمان و فضا بیش از جهش، آن را بسیار هیجان انگیز است و بدون احساس وحشت، آن را به خوبی استقبال و لذت می برد توسط کودکان است.


cartoon train


نام:قطار کارتونیبرند:IFUN PARK
اندازه:8*8 (32m)قدرت:1KW
بازیکن:14ولتاژ:380V/220V
MOQ:1گارانتی:12 ماه
مناسب برای تفریحگاه، مرکز بازی، مرکز خرید، پارک ها، استراحتگاه های تعطیلات، پارک های تم، و غیره


suitable placeHot Tags: کارتون قطار مینی سواری پارک تفریحی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، خرید، کولیسئوم بزرگ، برای زمین بازی بزرگ، خرید، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like