12 بازیکن پارک تفریحی صندلی اقیانوس

12 بازیکن پارک تفریحی صندلی اقیانوس

12 بازیکن سرگرمی صندلی اقیانوس Pakr Rides یک کلاس پرواز برج جدید است که می تواند بیش از 8 دور در دقیقه سرعت چرخش داشته باشد. لوکس به نظر می رسد شکل تزئینی ، سرگرم کننده از ورزش. گردشگران روی صندلی معلق سوار می شوند ، و میز چرخان به آهستگی در حال بالا آمدن است ، انگار که در آسمان پرواز می کند ، مانند اینکه در دریای موج دار لرزید ، سرگرم کننده است. توریست ها تحت نیروی گریز از مرکز که دور ستون می چرخد ​​و پایین می آیند ، مانند غازهایی که در آسمان مانور پرواز می کنند ، یکی پس از دیگری ، هر از چندگاهی بالا و پایین می شوند. این شامل سرگرمی ، سرگرمی ، هیجان و تحریک کننده و غیره است.

جزئیات محصول

12 بازیکن پارک تفریحی صندلی اقیانوس

12 نفر از بازیکنان پارک تفریحی صندلی اقیانوس سواری برج پرواز کلاس جدید است ، می تواند بیش از 8 دور در دقیقه سرعت چرخش داشته باشد. لوکس به نظر می رسد شکل تزئینی ، سرگرم کننده از ورزش. گردشگران روی صندلی معلق سوار می شوند ، و میز چرخان به آهستگی در حال بالا آمدن است ، انگار که در آسمان پرواز می کند ، مانند اینکه در دریای موج دار لرزید ، سرگرم کننده است. توریست ها تحت نیروی گریز از مرکز که دور ستون می چرخد ​​و پایین می آیند ، مانند غازهایی که در آسمان مانور پرواز می کنند ، یکی پس از دیگری ، هر از چندگاهی بالا و پایین می شوند. این شامل سرگرمی ، سرگرمی ، هیجان و تحریک کننده و غیره است.


ocean chair

مدل: IF-L010

اندازه: L6 * W6 * H3.0

قدرت: 2.2 کیلو وات

ولتاژ: 380 ولت / 220 ولت

بازیکن: 12


suitable place

Hot Tags: 12 بازیکن پارک تفریحی صندلی اقیانوس ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، قیمت ، خرید ، کلسیوم بزرگ ، برای زمین بزرگ بازی ، خرید ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like